خرید فالوور ارزان واقعی

داشتن فالوور بیشتر چیزی است که تمام پیج‌های تجاری و تمام کسب‌و‌کارهای موجود در اینستاگرام آن را می‌خواهند. چرا که هر چقدر فالوورهای شما بیشتر باشد علاوه بر این که پیش مخاطبان اعتبار کسب می‌کنید، از لحاظ سیستم رتبه‌بندی اینستاگرام هم در جایگاه‌های بالاتری قرار خواهید گرفت. از سوی دیگر گویاست که تعداد زیاد فالوور درآمد بیشتر را هم در پی خواهد داشت. اما جذب فالوور به همین سادگی‌ها هم نیست. برای این که بتوانید پیج خود را پر از دنبال کننده کنید لازم است که وقت بگذارید و هزینه کنید. مشکلات مربوط به جذب فالوور به شیوه‌های ارگانیک سبب شده است که روش‌های دیگری مانند خرید فالوور ارزان واقعی به میان بیاید. اما این روش‌ها چگونه کار می‌کنند و آیا برای رساندن ما به موفقیت کارساز هستند؟ در اینجا لازم است که چند اصطلاح را توضیح دهیم.


digi_member.jpg


خرید فالوور به چه معناست؟

خریدن فالوور یک استراتژی و تکنیک جدید برای داشتن فالوور بیشتر است. هنگامی که استفاده از اینستاگرام به اوج خود رسید و مردم متوجه شدند که این فضا چه بستر مناسبی برای کسب درآمد است، پدیده‌ای به نام خرید و فروش فالوور هم به وجود آمد که به افرادی که قادر به جذب طبیعی فالوور نبودند کمک می‌کرد تا کسب‌و‌کار خود را گسترش بدهند. برای این کار لازم است تا شما هزینه‌ای بپردازید و در ازای این هزینه تعدادی فالوور به پیج شما اضافه خواهد شد. البته شیوه‌ای این اضافه شدن وابسته به سایت یا مجموعه‌ای است که از آن فالوور خریداری می‌کنید. برای مثال سایت‌های معتبر و سطح بالا پیج شما را در معرض دید صدها هزار نفر قرار می‌دهند و این افراد بیننده به میل خود وارد پیج شما شده و آن را فالو می‌کنند.


فالوور واقعی چیست؟

فالوورهای واقعی همین اکانت‌های معمولی هستیم که به خوبی همه‌ی ما با آن‌ها آشنا هستیم . این فالوورها توسط یک انسان و با یک ایمیل یا شماره تلفن معتبر ساخته شده و به صورت معمول در اینستاگرام فعالیت می‌کند. همچنین این اکانت‌ها دارای یک عکس پروفایل مناسب، بیوی خوب، تعدادی پست و تعامل با سایر پیج‌ها است. می‌تواند پست بقیه را لایک کند یا کامنت بگذارد. برای این که پیج شما رشد کند، نیاز به این نوع از فالوور خواهید داشت.

ممکن است واقعی بودن فالوور برای شما جزء بدیهیات باشد اما این موضوع را به این خاطر ذکر کردیم که این روزها فالوورهای غیر واقعی یا تقلبی هم به وفور در بازارهای اینستاگرامی وجود دارند. این نوع از فالوورها توسط انسان ساخته نشده‌اند بلکه به شیوه‌ی انبوه تولید شده و استفاده می‌شوند. جالب است بدانید که این نوع از فالوورها اصلا فعال نیستند و فقط برای لایک کردن و فالو استفاده می‌شوند. برای این که تشخیص دهید یک فالوور واقعی است یا تقلبی کافی است که به عکس پروفایل ، بیو و تعداد پست‌های آن‌ها نگاهی بیاندازید. عموم این حساب‌ها عکسی ندارند و نام کاربری آن‌ها رشته‌هایی تصادفی و بی معنی است. پست‌های منتشر شده توسط آن‌ها در حد 1 تا 2 تاست و تعداد فالوورهای آن‌ها بسیار کم است.


فالوور ارزان چیست؟

در بازار خرید و فروش فالوور انواع متفاوتی از فالوور یافت می‌شود که شما باید خود تصمیم بگیرید که کدام‌یک از آن‌ها برای شما مناسب‌تر است. عموما فالوورها به سه دسته‌ی فالوور ایرانی، فالوور خارجی و فالوور ارزان تقسیم می‌شوند. فالوور ایرانی در داخل مرزهای ایران ساخته شده و در داخل کشور در حال استفاده است. فالوورهای خارجی در خارج از ایران ساخته شده و به صورت بین المللی در حال فعالیت است. فالوورهای ارزان اما تقریبا ترکیبی از این دو هستند.


چرا به این نوع از فالوور، فالوور ارزان گفته می‌شود؟

بخش قابل توجهی از افراد فکر می‌کنند که فالوور ارزان به این خاطر قیمت کمتری دارد چون که حساب‌های آن فیک هستند . اگر به دام افراد سودجو بیافتید ممکن است آن‌ها به جای فالوور ارزان واقعی به شما فالوور فیک تحویل دهند. اما به طور معمول سایت‌های معتبر یه شما فالوورهایی تحویل خواهند داد که مدت زمان کمتری نسبت به سایر انواع فالوور ( فالوور ایرانی و خارجی) فعال هستند. به این معنی که زمان کمتری آنلاین بوده و در اینستاگرام گشت‌و‌گذار می‌کنند. همین موضوع سبب شده تا قیمت کمتری نسبت به سایر انواع داشته باشند. این در حالی است که فالوورهای فیک به هیچ عنوان فعالیتی در این شبکه‌ی اجتماعی ندارند و فقط یک پروفایل هستند.


چگونه می‌توان فالوور ارزان اما واقعی خرید؟

اولا که سایت‌های زیادی نه تنها در ایران بلکه در کل جهان وجود دارند که اقدام به فروش فالوور می‌کنند. بنابراین با یک سرچ ساده می‌توانید به تعداد زیادی از این سایت‌ها دسترسی داشته باشید. اما آیا می‌توان به تمام آن‌ها اطمینان کرد؟ برای این که از صحت فالوورهای یک سایت مطمئن شوید بهتر است که پیش از پرداخت هزینه‌های گزاف به صورت تستی مقداری کم فالوور خریداری کنید و سپس چک کنید که آیا این فالوورها واقعی هستند یا خیر ( با استفاده از همان تکنیکی که پیشتر توضیح دادیم). اگر کیفیت فالوورها بالا بود آنگاه می‌توانید فالوورهای بیشتری خریداری کنید. از سویی دیگر همواره در این زمینه‌ها به خدمات سایت توجه کنید. برای مثال ضمانت بازگشت وجه یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند یک سایت را از دیگر سایت‌ها معتبرتر و پرطرفدارتر کند.


نکته‌ی پایانی

در این پست موارد بسیاری در رابطه با خرید فالوور ارزان واقعی یاد گرفتیم. در پایان دوباره تذکر می‌دهیم که برای تجربه‌ای سودآورتر حتما پیش از خرید تحقیقات لازم را در رابطه با فرد فروشنده انجام دهید. برای این کار می‌توانید از تجربه‌های دوستان و آشنایان خود در این زمینه استفاده کنید.