چگونه خرید فالوور واقعی به افزایش درآمد شما از اینستاگرام می‌انجامد؟

هنگامی که درباره یک پیج موفق و خوب در اینستاگرام صحبت می‌کنیم، منظورمان پیجی است که تعداد زیادی فالوور علاقه مند دارد. به این معنی که آن پیج دارای دنبال‌کننده‌هایی هست که هر روز منتظرند ادمین پست‌ یا استوری‌های جدید قرار دهد و آن‌ها را سرگرم کرده یا اطلاعات مفیدی در اختیارشان قرار دهد.
زمانی که از این نوع فالوورها را داشته باشید، می‌توانید نسبت به موفقیت خود در اینستاگرام اطمینان حاصل کنید، زیرا آن‌ها به شما وفادار هستند و به کیفیت و صحت اطلاعات شما اعتماد کامل دارند...
واقعا چگونه می‌توان این چنین فالوورهای وفاداری داشت؟ براستی کار سختی است خصوصاَ اگر از روش‌هایی مانند خرید فالوور واقعی استفاده نکنید. اما از آنجایی که هیچ کاری نشد ندارد، در این مطلب آموزشی سعی داریم تا نکات طلایی در رابطه با چگونگی این موضوع را بررسی و  توضیح دهیم.
خرید-فالوور.jpg

آیا خرید فالوور واقعی می‌تواند هدفمند باشد؟

پاسخ به این سوال به عوامل زیادی بستگی دارد بسیاری از افراد بی درنگ به این پرسش جواب منفی می‌دهند اما آیا واقعا خرید فالوور همیشه به ضرر ماست؟ خیر!
این حرکت زمانی به ضرر ما خواهد بود که بدون هدف و برنامه ریزی باشد.

خرید فالوور واقعی اگر به موقع و با برنامه انجام شود می‌تواند مانند یک گام بزرگ باشد که ما را به سوی جلو پرتاب می‌کند.
خرید فالوور می‌تواند هدفمند باشد اگر بتوانید فالوورهای خوبی برای پیج خود تهیه کنید.

چگونه برای پیج خود فالوور باکیفیت بخریم؟

اولین نکته برای یک خرید خوب این است که سراغ فروشنده‌های خوب بروید.
همواره در نظر داشته باشید که افراد زیادی در دنیای اینترنت وجود دارند که با اخذ هزینه از شما، کلاه برداری کرده و فالوورهای فیک یا کاملا غیرفعال به شما تحویل خواهند داد. بنابراین نخستین و مهم‌ترین نکته این است که با مشورت از افراد دیگر یک سایت فروش فالوور خوب پیدا کنید که خودشان تجربه خرید را دارند و مورد تاییدشان می باشد.

به چه نوعی از فالوور نیاز دارم؟

حال باید به این نکته توجه کنید که شما به چه نوعی از فالوور نیاز دارید؟
آیا فقط می‌خواهید عدد فالوورهایتان بالا برود و یا این که واقعا با آن‌ها و تعامل با آن‌ها احتیاج دارید؟ اگر فقط خواهان افزایش تعداد فالوورهایتان هستید که البته بعید می‌دانیم که اینطور باشد بهتر است از فالوورهای فیک استفاده کنید که ممکن است برخی مجموعه‌ها به شما ارائه کنند ( البته به این نکته توجه داشته باشید که این روزها الگوریتم‌های اینستاگرام بسیار پیشرفته‌تر از گذشته شده است و ممکن است به راحتی فالوورهای فیک را تشخیص داده و آن‌ها را از حساب شما پاک کند و از آن بدتر حساب شما را هم مسدود کند).

اما اگر از دسته‌ی دوم هستید، بهتر است که از تکنیک خرید فالوور واقعی استفاده کنید. فالوورهای واقعی افرادی مثل من و شما هستند که اقدام به ساخت یک پیج اینستاگرام نموده و به صورت روزانه در این فضا مشغول فعالیتند.

در هر صورت پیشنهاد ما این است که از پرداخت هزینه برای فالوورهای فیک جدا خودداری کرده و به جای آن از فالوورهای ارزان استفاده کنید.

فالوورهای خریداری شده چگونه به توسعه‌ی کسب‌وکار شما کمک می‌کنند؟

گاهی ممکن است تعداد فالوورهای شما کم باشد اما از آنجایی که پست‌های باکیفیتی ارائه می‌کنید تعداد لایک و کامنت‌های شما بالاتر از حد نرمال باشد. این موضوع به خاطر قرار گرفتن شما در بخش اکسپلورر اینستاگرام اتفاق می‌افتد. هنگامی که چنین رویدادی رخ می‌دهد، ممکن است برخی کاربران به این موضوع شک کنند که شما اقدام به خریداری لایک و کامنت کرده‌اید در صورتی که به هیچ وجه اینطور نیست در چنین مواقعی پیشنهاد ما خرید فالوور واقعی است.

آیا فالوورهای واقعی لایک می‌کنند، کامنت می‌گذارند و خرید می‌کنند؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم، از آنجایی که فالوورهای واقعی برخلاف فالوورهای فیک ربات نیستند و توسط یک انسان مدیریت می‌شوند، لذا به صورت روزانه و دائمی در اینستاگرام فعالیت دارند و پست لایک می‌کنند و کامنت می‌گذارند، بنابراین اگر پست شما به اندازه‌ی کافی جالب و جذاب باشد می‌توانید از آن‌ها لایک دریافت کنید.

همچنین اگر محصولی ارائه می‌دهید، این امکان وجود دارد که از شما خرید کنند یا به واسطه‌ی آن‌ها پست شما به فرد دیگری ارسال شود و آن‌ها از شما خرید کنند.

از سویی دیگر همانطور که این فالوورها می‌توانند لایک کنند، قادر به کامنت گذاشتن هم هستند.

تعداد بالای فالوور اعتماد و اطمینان ایجاد می‌کند

هنگامی که یک کاربر به هر طریقی  از اکسپلورر، جست‌و‌جو یا با پیشنهاد یک دوست وارد صفحه‌ی شما می‌شود، با مشاهده‌ی تعداد بالای فالوورهای شما که اولین فاکتوریست که هر فرد به آن توجه می‌کند، می‌تواند با اطمینان خاطر بیشتری محصول یا خدمات شما را خریداری کند و همچنین با اشتیاق بیشتری پست‌های شما را تماشا خواهد کرد.

فالوورها محدودیت جغرافیایی ایجاد می‌کنند

اگر به فکر فعالیت در داخل مرزهای ایران هستید خرید فالوور واقعی اینستاگرام از نوع ایرانی می‌تواند بسیار کمک‌ کننده باشد، در غیر این صورت می‌توانید از فالوورهای خارجی استفاده کنید که از لحاظ قیمت، ارزان‌تر هم هستند.

دو نکته که باید در زمان خرید فالوور به آن‌ها توجه کنید:

1.حتما برای خرید فالوور به سایت‌های معتبر مانند دی جی فالوور مراجعه کنید.
2.هنگام خرید هرگز رمز عبور خود را به سایت‌ها ندهید، چون که خرید فالوور واقعی اینستاگرام به هیچ وجه نیازی به داشتن پسورد ندارد و اگر کسی از شما درخواست پسورد کرد بدانید که امنیت پیج شما با این کار به خطر خواهد افتاد.

در پایان لازم است ذکر کنیم که بسیاری از سایت‌ها برای خرید Follower تخفیف‌های خوبی ارائه می‌کنند، برای مثال کدهای تخفیف سایت دی جی فالوور را می‌توانید از کانال تلگرام و حساب توییتر آن‌ها بردارید.